Poslední akci roku 2016 jsme uspořádali na Komoře

Post date: Jan 2, 2017 7:07:21 AM

26. prosince proběhl již 4., ročník Zimního kufrování na Komoře v Táboře. Tato sportovní akce se konala ve sportovním areálu Komora a tratě pro závodníky a kontroly byly rozmístěny také v prosturu přilehlého sídliště "Sojčák". Již od 11 hodin se závodníci prezentovali do závodu a hromadný společný start všech kategorií prověhl ve 12:30 hod.

Běželo se na mapě Komora v měřítku 1 : 5 000, kde závodníky čekala městská zástavba, hlína, tráva, a také trochu toho lesního porostu. Připraveny byly tři kategorie a tratě od 2,2 do 5,8 km. K tomu byla připravena kategorie pro příchozí, kteří se chtěli pouze projít a vyzkoušet si orientaci s mapou. “kufrování” pro veřejnost. Styl závodu ocenili nejenom tréninkuchtiví běžci, ale také matematici, protože pořadí kontrol si musel každý závodník pěkně vypočítat. O vlastním závodě a podrobnostech se více dozvíte přímo na stránkách závodu Zimní KUFROVÁNÍ na Komoře , kde jsou k dispozici fotografie ze závodu a také konečné výsledky.

Pořadatelé blahopřejí všem účastníkům k dokončení závodu a na všechny se těší za rok zase na shledanou 😃.