Nový rok 2018 - nová závodní sezóna

Post date: Jan 7, 2018 7:48:33 AM

Od začátku ledna 2018 pokračují tréninky v tělocvičnách, a samostatné mapové tréninky venku. V roce 2018 je před námi mnoho cílů a mezi ně patří také rozšíření tréninků o skupinu dětí ve věku do 6 let a rozšiřování členské základny, hlavně v dětských a mládežnických věkových kategoriích. K tomu máme již připraveno trenérské zabezpečení a dostatek možností využití tělocvičen v Plané nad Lužnicí, Sezimově Ústí a v Táboře. Někteří naši mladí svěřenci si i letos znovu vybojovali právo startu na Zimní dětské olympiádě a budou tam reprezentovat Jihočeský kraj. A věříme, že se i v letošním roce dostanou naši svěřenci do družstva výběru jihočeské oblasti, a budou tuto jihočeskou oblast reprezentovat na republikové úrovni.

Ti starší z oddílu SC vebr-sport se letos určitě zapojí do bojů v Českém poháru v orientačním běhu jak ve štafetách, tak i v závodech jednotlivců. A je jasné, že se náš oddíl i v letošním roce pokusí získat co nejvíce úspěchů i v soutěži a závodech jihočeského krajského žebříčku, tak jak tomu bylo i v minulých letech.

Tak si přejme, ať nám to všem stávajícím a novým členům našeho oddílu letos vyjde, a ať se všem daří i v nové závodní sezóně 2018.

vebr-sport - testy