Krásně náročný rok před námi

Post date: Feb 3, 2016 7:58:47 PM

start - vebr-sport

Máme první měsíc v roce 2016 za námi a malá rekapitulace toho na co se letos připravujeme se už dá vyčíst i z našich plánovaných realizací sportovních akcí. K tomu všemu ale patří i vedení dětí a mládeže na trénincích a na závodech. V těchto dnech již také probíhají přípravy na přemapování hned pěti map a vytvoření minimálně dvou nových map na Táborsku.V letošním roce se chceme více zaměřit na orientační závody do škol v projektu "Školní orienťák" a i další námi pořádané akce jako je například štafetový závod škol " OB štafety - Tábor".

Mezi hlavní projekty, kde přispíváme svojí činností patří Svazová prezentace v rámci projektu Olympijského parku Rio-Lipno 2016. Za tvorbu a realizaci projektu je zodpovědný Jiří Vébr, který je Českým svazem orientačních sportů určen jako hlavní manažer a koordinátor.

Jak je vidět cílů pro letošní rok je již nyní mnoho a další se určitě ještě objeví. Věříme, že pro jejich splnění nám vystačí naše finanční prostředky, a že dosáhneme i na některé dotační tituly, případně že i letos najdeme donátory pro všechny plánované aktivity.