Duben plný pořádání a závodění

Post date: Apr 7, 2018 3:22:07 AM

V dubnu SC vebr-sport pořádá hned několik akcí a podílí se na přípravě závodů pro veřejnost. Spolu s SK Kotnov Tábor pořádá 7.dubna jak Dětskou ligu Táborska, tak se podílí i na přípravě závodu Krajského mistrovství na krátké trati na Kozím Hrádku v Sezimově Ústí.

Dalšími akcemi, které SC vebr-sport pořádá v dubnu, jsou akce pro školy. Při těchto akcích provádí přednášky a školení žáků v každé jednotlivé škole pře závodem o orientačním běhu, závodě a navigaci v terénu. Následně se žáci škol účastní přeborů svých škol v orientačním běhu, které SC vebr-sport pořádá pro každou školu zvlášť. V dubnu to jsou závody a akce 20.4. - 1. ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí II, 24.4. - ZŠ Planá nad Lužnicí, 27.4. - OB Štafety - Tábor 2018. K těmto akcím patří také závod konaný v prvním týdnu v květnu - pro Přebor v OB - 2. ZŠ Sezimovo Ústí II.

SC vebr-sport pořádá 28. dubna také Přebor jihočeské oblasti v orientačním běhu ve štafetách , kde se závodníci podívají do jihočeské Křemže.

Mimo pořádání sportovních akcí se členové SC vebr-sport účastní MČR v nočním orientačním běhu v Horní Brusnici v Podkrkonoší a závodu Českého poháru štafet v Luhačovicích na Východní Moravě.

Tak ať to v tom dubnu všechno vyjde.

orientacni beh SC vebr-sport