Novinky‎ > ‎

Nový rok 2018 - nová závodní sezóna

přidáno: 6. 1. 2018 23:48, autor: Jiří Vébr   [ aktualizováno 8. 1. 2018 1:23 ]
vebr-sport - testy
Od začátku ledna 2018 pokračují tréninky v tělocvičnách, a samostatné mapové tréninky venku. V roce 2018 je před námi mnoho cílů a mezi ně patří také rozšíření tréninků o skupinu dětí ve věku do 6 let a rozšiřování členské základny, hlavně v dětských a mládežnických věkových kategoriích.  K tomu máme již připraveno trenérské zabezpečení a dostatek možností využití tělocvičen v Plané nad Lužnicí, Sezimově Ústí a v Táboře. 
Někteří naši mladí svěřenci si i letos znovu vybojovali právo startu na Zimní dětské olympiádě a budou tam reprezentovat Jihočeský kraj. A věříme, že se i v letošním roce dostanou naši svěřenci do družstva výběru jihočeské oblasti, a budou tuto jihočeskou oblast reprezentovat na republikové úrovni.


Ti starší z oddílu  SC vebr-sport se letos určitě zapojí do bojů v Českém poháru v orientačním běhu jak ve štafetách, tak i v závodech jednotlivců. A je jasné, že se náš oddíl i v letošním roce pokusí získat co nejvíce úspěchů i v soutěži a závodech jihočeského krajského žebříčku, tak jak tomu bylo i v minulých letech.

Tak si přejme, ať nám to všem stávajícím a novým členům našeho oddílu letos vyjde, a ať se všem daří i v nové závodní sezóně 2018.

Comments